ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ!

Сумський національний аграрний університет є учасником пілотного Проєкту з підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти. Підприємствами-партнерами Сумського НАУ у межах реалізації Проєкту з дуального навчання є провідні агроіндустріальні холдинги і аграрні підприємства.

Співпраця освіти та бізнесу є важливим напрямом, який дозволяє підвищувати якість підготовки здобувача Сумського НАУ, створювати надсучасні лабораторії та комфортні освітні простори.
Прогресивність дуальної форми здобуття освіти полягає у тому, що вона максимально забезпечує готовність випускника закладу вищої освіти до умов виробництва. Організація освітнього процесу з урахуванням сучасних та прогнозованих вимог роботодавців, відповідальний підхід до розширення мережі підприємств-партнерів Проєкту з дуальної освіти – це пріоритетні напрямки роботи у системі організації дуального навчання у Сумському НАУ.

 

ПЕРЕВАГИ ДУАЛЬНОЇ ОСВІТИ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ:

– скорочення часових витрат на пошук та підбір персоналу;
– скорочення статей витрат на адаптацію та перенавчання персоналу;
– зменшення показників плинності кадрів;
– стратегічний підхід до формування кадрового резерву;
– покращення іміджевих показників підприємства, як такого, що дотримується соціально-орієнтованих принципів та здійснює внесок у розвиток людського капіталу регіону або держави;
– реалізація взаємовигідних освітніх та бізнес-проєктів.

 

Дуальна освіта: Заклад освіти та компанія – як бути партнерами?

 

ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ

Якщо вас зацікавили можливості співпраці в контексті дуальної освіти, будь ласка, звертайтеся до координатора дуальної освіти від університету. Наша команда надасть вичерпні консультації щодо переваг і шляхів реалізації дуальної освіти з урахуванням ваших потреб, як роботодавця.

Переглянути контактні дані координатора дуальної освіти від університету

 

КОРИСНІ МАТЕРІАЛИ:

-ІНСТУМЕНТАРІЙ РЕАЛІЗАЦІЇ ДФЗО ДЛЯ КОМПАНІЇ

Переглянути або завантажити

– АНАТЛІТИЧНИЙ ЗВІТ «ДУМКИ РОБОТОДАВЦІВ ПРО ДУАЛЬНУ ОСВІТУ» за результатами дослідження обізнаності роботодавців про дуальну форму здобуття освіти та досвіду участі у пілотному проєкті із її запровадження на рівні фахової передвищої та вищої освіти України

Переглянути або завантажити

Перегянути аналітичні звіти за результатами проведення експерименту із запровадження пілотного проєкту у закладах фахової передвищої та вищої освіти з підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти

 

ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

База даних щодо роботодавців-партнерів Проєкту з дуальної освіти, їх вакантних позицій, які ми можемо запропонувати до розгляду здобувачу, станом на сьогодні – постійно оновлюється. Якщо Ви – здобувач і бажаєте знати актуальні пропозиції роботодавців-партнерів Проєкту, будь ласка, звертайтеся до координатора дуальної освіти від університету або факультету. Наша команда надасть вичерпну консультацію з урахуванням очікувань здобувача та вимог партнерів-роботодавців Проєкту.

Переглянути контактні дані координаторів дуальної освіти