ЦЕНТР ДУАЛЬНОЇ ОСВІТИ ВІДКРИЛИ НА БАЗІ ТОВ «МОЛОКО ВІТЧИЗНИ» СПІЛЬНО З СУМСЬКИМ НАУ

На базі ТОВ «Молоко вітчизни», у селі Мар`ївка, спільно з Сумським національним аграрним університетом реалізується проєкт – центр дуальної освіти. Суть такої форми навчання полягає у безпосередньому навчанні студентів в умовах виробництва, а також дає якісні результати: високий рівень працевлаштування, підвищення якості професійної підготовки, більш стійка та взаємовигідна співпраця з роботодавцями.

Менторами від СНАУ та ТОВ «Молоко вітчизни» ретельно спланований графік освітнього процесу відповідно до освітньо-професійних програм, відкориговані модулі освітніх компонентів. Навчальний модуль включає у себе приміщення для лекційних та практичних занять, проведення вебінарів, семінарів, майстер-класів, тренінгів фахового спрямування, клас для відпрацювання практичних навичок, гуртожиток та їдальню. Студенти, знаходячись в аудиторії, через скло зможуть спостерігати за маніпуляціями, які викладачі та спеціалісти демонструватимуть на корівках, а також процес буде транслюватися на телеекранах, що розміщені у класах.

Центр підготовки майбутніх фахівців відвідали й поважні гості: заступник Міністра освіти і науки Олексій Шкуратов, Тарас Дзюба – заступник Міністра агрополітики з питань цифровізації, Володимир Гук – радник Міністра аграрної політики та продовольства України. А також на відкриття завітав голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький, Тарас Савченко – перший заступник голови Сумської обласної державної адміністрації та голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

Важливим є те, що компанія обиратиме серед студентів найуспішніших і пропонуватиме їм подальше працевлаштування, а студенти, у свою чергу, зможуть не лише отримати якісні знання, а й можливість працювати на високооплачуваній посаді, адже не дивлячись на посилену роботизацію процесу зарплатня на виробництві збільшилась майже у 5 разів.

Заступник Міністра освіти і науки, Олексій Шкуратов подякував Сумському національному аграрному університету та партнерам, адже впроваджувати дуальну освіту в Україні, особливо в аграрній галузі та галузі тваринництва- це виклик, але сторона бізнесу, наголосив він, отримає компетентних фахівців, які підуть працювати на виробництво і збільшуватимуть коефіцієнт корисної дії та прибутки компанії.