РОЗВИТОК ДУАЛЬНОЇ ОСВІТИ – КЛЮЧ ДО ПОСИЛЕННЯ СПІВПРАЦІ З БІЗНЕСОМ

Підприємство Молоко Вітчизни вже близько 8 років є надійним партнером Сумського НАУ у сфері практичної підготовки здобувачів. На базі ТОВ «Молоко Вітчизни» створено Центр дуальної освіти, що відповідає найсучаснішим вимогам від теоретичного навчання до набуття практичних навичок. Разом з тим, підприємство входить до Експертної ради роботодавців Сумського НАУ, а випускники нашого університету успішно працюють на керівних посадах підприємства здійснюючи внесок у розвиток аграрного сектору економіки України.

27 вересня на базі Сумського НАУ відбулася робоча зустріч здобувачів вищої освіти факультетів: ветеринарної медицини та біолого-технологічного з керівником ТОВ «Молоко Вітчизни» Федором РОШКОЮ.

Під час зустрічі Федір РОШКА розповів здобувачам вищої освіти про фінансові та кар’єрні перспективи, що чекають на студентів, які бажають стати частиною дружньої команди ТОВ «Молоко Вітчизни». У форматі відкритого діалогу студенти отримали вичерпну інформацію щодо критеріїв відбору для навчання за дуальною формою здобуття освіти та його особливостей, проходження практичної підготовки на базі ТОВ «Молоко Вітчизни».

За підсумками зустрічі було досягнуто домовленості щодо організації робочої екскурсії здобувачів Сумського НАУ на виробничий підрозділ ТОВ «Молоко Вітчизни», з метою ознайомлення з матеріально-технічною базою підприємства з подальшими перспективами проходження дуального навчання здобувачів вищої освіти на базі Підприємства.