СПІВПРАЦЯ БІЗНЕСУ ТА ОСВІТИ – ЗАПОРУКА ПІДГОТОВКИ ВИСОКВАЛІФІКОВАНОГО ВИПУСКНИКА

Підготовка адаптованого до умов виробництва фахівця – беззаперечно завдання кожного закладу вищої освіти. Сумський НАУ завдяки співпраці з надійними бізнес-партнерами надає своїм студентам кращі можливості для здобуття практичного досвіду та реалізації кар’єрних прагнень молодих фахівців.

З 12 по 14 лютого здобувачі ВО нашого університету прийняли участь у серії робочих зустрічей з представниками Групи компаній «Глобино». Студенти факультетів ветеринарної медицини, біолого-технологічного та харчових технологій дізналися про перспективи працевлаштування, кар’єрного росту, набуття досвіду роботи з найсучаснішим обладнанням, а також обговорили умови дуального навчання та практичної підготовки на базі ГК «Глобино».
Структурована корисна інформація, чітко визначені вимоги роботодавців, умови та деталі виробничих процесів, багато уточнюючих запитань від студентів, змістовні відповіді представників компанії та конструктивний діалог всіх учасників – саме такими словами варто описати атмосферу, що супроводжувала серію онлайн-зустрічей здобувачів нашого ЗВО з бізнес-партнером.

Дякуємо нашим бізнес-партнерам з ГК «Глобино» за їх внесок та відповідальне ставлення до формування адаптованого до умов виробництва випускника ЗВО. Переконані, що такі заходи сприяють посиленню співпраці між бізнесом та освітою, популяризують дуальне навчання та усвідомлений підхід до практичної підготовки і найголовніше – покликані надати здобувачам вищої освіти у Сумському НАУ всі можливості у процесі становлення висококваліфікованого випускника.
Детальніше про підприємство ГК «Глобино» читайте за покликанням: https://corp.globino.ua
Детальніше про дуальну освіту у Сумському НАУ читайте за покликанням: https://dual.snau.edu.ua/