СУМСЬКИЙ НАУ ПОДІЛИВСЯ ДОСВІДОМ ЩОДО ДУАЛЬНОГО НАВЧАННЯ

30 травня відбувся круглий стіл «Впровадження дуальної освіти в переміщених закладах вищої освіти». Головною метою заходу було висвітлення питань щодо організації та підтримки ефективного функціонування дуальної освіти в переміщених навчальних закладах. Захід організовано за підтримки Проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Економічна підтримка України». Серед учасників були представники Донецького національного університету ім. В. Стуса., Східноукраїнського університету ім. В. Даля., Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Д. Моторного.

Наш університет став активним учасником Круглого столу. Проректор з наукової та міжнародної діяльності, д.е.н., професор Юрій ДАНЬКО виступив з доповіддю на тему: «Досвід впровадження та функціонування дуальної освіти в Сумському національному аграрному університеті». Учасники дізналися про дієву та багаторівневу систему функціонування дуального навчання, ознайомилися з нормативно-правовою базою дуальної освіти та мережею роботодавців-партнерів Сумського НАУ, побачили алгоритм переходу здобувача з денної форми навчання на дуальну, а також почули про корисні кейси з подолання викликів при впровадженні ДФЗО.

Запитання, відповіді, уточнення, постійна комунікація, обмін досвідом та високий рівень зацікавленості всіх учасників заходу – саме таким словами варто описати атмосферу, що панувала під час Круглого столу.

Щиро сподіваємося, що складові досвіду впровадження дуального навчання у Сумському НАУ неодмінно стануть у нагоді іншим закладам вищої освіти при реалізації дуальної форми здобуття освіти. Дякуємо представникам Проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Економічна підтримка України» за можливість долучитися до заходу, набути нових професійних контактів та зробити ще один внесок у популяризацію дуальної освіти в Україні.