СУМСЬКИЙ НАУ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У ФОРУМІ: «БІЗНЕСУ ПРО ДУАЛЬНУ ОСВІТУ»

У межах реалізації Проєкту з впровадження дуальної освіти в Україні, за підтримки: Проєкту USAID «Економічна підтримка України», Української асоціації маркетингу, ДУ «Науково-методичний центр ВФПО», Федерації роботодавців України відбувся форум «Бізнесу про дуальну освіту».

Головною метою заходу було обговорення практичних кейсів впровадження дуальної форми здобуття освіти в Україні та популяризація кращих практик.
Під час форуму учасники дізналися багато корисної інформації, зокрема з питань:
• особливостей нормативно-правової бази організації ДФЗО;
• досвіду впровадження дуальної освіти під час війни;
• досвіду ефективної співпраці закладів вищої освіти та роботодавців;
• досвіду взаємодії коледжів та роботодавців щодо впровадження дуальної форми здобуття освіти.

Спікерами заходу були представники Міністерства освіти і науки України, експерти з галузі освіти та бізнесу. У своєму виступі проректор з наукової та міжнародної діяльності Сумського НАУ, д.е.н., професор Юрій Данько звернув увагу присутніх на ключові переваги реалізації дуальної освіти, особливо в контексті набуття компетентностей здобувачів виключно з використанням новітніх технологій. Саме дуальне навчання допомагає зберігати синхронність прискорених темпів науково-технічного розвитку і аудиторного навчання здобувачів. Під час панельної дискусії провідний фахівець Центру підвищення кваліфікації Ганна Глуходід, відзначила роль дуального навчання у процесі розвитку soft skills, а також акцентувала увагу на основних очікуваннях здобувачів від участі у Проєкті та критеріях добору роботодавців-партнерів Проєкту з дуального навчання.

Високий рівень організації, інформативні доповіді, змістовні матеріали, конструктивна дискусія – саме такими словами можна описати загальну атмосферу форуму, що об’єднав понад 150 осіб. Дякуємо організаторам та всім учасникам, переконані, що заходи такого формату роблять вагомий внесок у розвиток системи організації дуальної освіти в Україні.