СУМСЬКИЙ НАУ – УЧАСНИК ПРОЄКТУ «ДУАЛЬНА ОСВІТА ДЛЯ УКРАЇНИ»

СНАУ – університет, що вивчає життя, а тому завжди прагне бути серед лідерів нових підходів та методів прогресивного навчання і ефективної освіти загалом. Завершився четвертий навчальний рік, протягом якого СНАУ активно впроваджував дуальну освіту. Процес налагодження дуальної освіти в нашому університеті беззаперечно зазнав змін. Причиною є те, що 2022-2023 навчальний рік ми повністю провели в умовах дії воєнного стану. Проте, кризові обставини спонукають нас до розвитку нових ідей та пошуку ефективніших підходів.

Цьогоріч Сумський НАУ став активним учасником Проєкту «Дуальна освіта для України», що реалізується в партнерстві ГО «Українська Асоціація Маркетингу» та за фінансової підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка України». У межах ініціативи здобувачі знань нашого закладу вищої освіти брали активну участь в міжуніверситетських засіданнях студентського клубу, де мали змогу отримати кваліфіковані консультації та інсайдер-інформацію від амбасадорів та експертів дуального навчання.

Ще однією перевагою участі в Проєкті став цикл онлайн-заходів спрямованих на удосконалення компетентностей та призначених для обміну досвідом координаторів та кураторів дуальної освіти. На фінальному цьогорічному форумі «Дуальна освіта для України», що відбувся наприкінці червня, наш університет поділився власними практичними напрацюваннями з напрямку ДФЗО. Проректор з наукової та міжнародної діяльності СНАУ Юрій ДАНЬКО у межах форуму представив доповідь «Особливості реалізації дуальної форми навчання аграрними ЗВО: кейс Сумського НАУ».

Окремо варто відзначити, що у червні цього року між Сумським національним аграрним університетом та Проєктом «Дуальна освіта для України» підписано Меморандум про співпрацю.

Висловлюємо вдячність організаторам Проєкту «Дуальна освіта для України» за плідну співпрацю та креативні ідеї в популяризації дуального навчання, що вже успішно впроваджуються у Сумському НАУ та працюють на благо розвитку ДФЗО в Україні.