СУМСЬКИЙ НАУ ВІДВІДАВ ТОВ «МОЛОКО ВІТЧИЗНИ» З  РОБОЧИМ ВІЗИТОМ

23 Листопада відбулася робочо-екскурсійна поїздка представників Сумського НАУ до бізнес-партнера з питань дуального навчання – ТОВ «Молоко Вітчизни». Метою поїдки було посилення співпраці між освітою та бізнесом в контексті залучення студентів до навчання за дуальною формою.
Ознайомчу екскурсію Підприємством здійснював особисто директор ТОВ «Молоко Вітчизни» – Федір РОШКА. Здобувачі вищої освіти, куратори дуального навчання та викладачі ознайомилися з виробничими потужностями підприємства та особливостями його функціонування, такими як годівля, що здійснюється за рахунок кормів власної заготівлі, умови утримання корів голштинської чорно-рябої породи. Особливі емоції у здобувачів викликав «Дитячий садок для телят».

У межах робочої поїздки здобувачі ВО Сумського НАУ на власні очі ознайомилися з усіма перевагами Центру дуальної освіти, що розташований на території Підприємства, зокрема: навчальний модуль, що включає у себе приміщення для лекційних та практичних занять, вебінарів, семінарів, майстер-класів, тренінгів фахового спрямування, клас для відпрацювання практичних навичок, гуртожиток та їдальню. Разом з тим, здобувачі дізналися про умови праці та матеріальне забезпечення, що гарантується кожному здобувачу ВО під час дуального навчання, а також про перспективи подальшого працевлаштування і кар’єрного росту. Окрему увагу, під час робочої зустрічі було приділено співбесіді роботодавця зі студентами, за результатами якої, вже відібрана група здобувачів, які на умовах дуального навчання невдовзі стануть частиною дружньої команди ТОВ «Молоко Вітчизни».

На завершення робочо-екскурсійної поїздки студентів та викладачів біолого-технологічного факультету та факультету ветеринарної медицини пригостили продукцією власного виробництва, а саме – смачним та надзвичайно корисним молоком екстра- класу!

Беззаперечно переконані, що дана робоча зустріч сприятиме розвитку взаємовигідної співпраці. Дякуємо нашому надійному бізнес-партнеру ТОВ «Молоко Вітчизни» за їх усвідомлений внесок у розвиток кадрового потенціалу нашої країни.

Детальніше про Підприємство читайте за посиланням: https://www.molokovitchyzny.com/