ВІДБУЛОСЯ ФІНАЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО КЛУБУ З ДУАЛЬНОЇ ОСВІТИ

19 травня відбулося фінальне засідання тематичного студентського клубу: «Перспективи дуальної форми здобуття освіти очима студентів, або що молодь очікує від дуалки». Захід відбувся у межах проєкту «Дуальна освіта для України», що реалізується в партнерстві ГО «Українська Асоціація Маркетингу» та Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Модераторами заходу виступили: проректор з наукової та міжнародної діяльності Сумського НАУ – Юрій ДАНЬКО та доцент кафедри маркетингу ім. А.Ф. Павленка (КНЕУ ім. Вадима Гетьмана) – Олена БУЧИНСЬКА.

Модератори, зауважили, що засідання студентського клубу є завершальним у цьому навчальному році, отож найбільша увага протягом заходу була приділена саме виступам здобувачів, які вже мають істотні успіхи у навчанні за дуальною формою здобуття освіти. Власними враженнями від участі у проєкті з дуального навчання поділилася здобувачка факультету ветеринарної медицини Сумського НАУ Тетяна КАЛЬЧЕНКО. Набуття практичного досвіду, удосконалення soft and hard skills, підтримка університету, якісна система наставництва підприємства та зростання власної фінансової незалежності – ось головні меседжі-переваги, що озвучила представниця Сумського НАУ у своєму виступі.

Загалом під час засідання тематичного студентського клубу здобувачі з різних закладів вищої освіти розповіли про власний досвід навчання за ДФЗО окресливши головні перспективи такої форми навчання. Жвава дискусія, обмін думками, запитання, відповіді, коментарі – саме такими словами можна охарактеризувати загальну атмосферу онлайн-заходу. На завершення модератори запросили всіх здобувачів доєднатися до Телеграм-каналу DualClub.UA https://t.me/DualClud.

Беззаперечно переконані, що організація тематичних засідань студентського клубу сприяє популяризації ДФЗО в Україні та позитивно впливає на кількість здобувачів, які обирають дуальне навчання.

Детальніше про дуальну освіту у Сумському НАУ читайте за посиланням: https://dual.snau.edu.ua/