Відбувся вебінар «Положення про дуальну форму здобуття освіти прийнято: що далі?»

30 червня координатори, куратори дуальної освіти та викладачі Сумського НАУ прийняли участь вебінарі «Положення про дуальну форму здобуття освіти прийнято: що далі?».
З 2019 р. Сумський національний аграрний університет є учасником пілотного проєкту МОН із запровадження дуальної освіти в Україні. Четвертий рік поспіль триває активна робота із впровадження дуальної освіти. Міністерством юстиції України зареєстровано Наказ Міністерства освіти і науки України від 13 квітня 2023 року № 426, який затверджує Положення про дуальну форму здобуття фахової передвищої та вищої освіти.
Положення розроблено на виконання Плану заходів з реалізації Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти. Положення визначає особливості дуальної форми здобуття фахової передвищої і вищої освіти, що передбачає поєднання навчання в закладах освіти та в інших суб’єктах освітньої діяльності з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації. У положенні висвітлено питання функцій основних учасників дуальної форми здобуття освіти, особливостей планування освітнього процесу та його організації.
Організатором заходу ДУ “НМЦ Вищої та фахової передвищої освіти”. Головними спікерами заходу стали: Віталій ЛУТАК, начальник відділу змісту освіти та модернізації освітнього процесу головного управління вищої освіти і освіти дорослих директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН, Тетяна ІЩЕНКО, директор Науково-методичного центру ВФПО, Людмила ВАСИЛЕГА, директор Центру компетенцій та розвитку людського капіталу Федерації роботодавців України, представники закладів освіти.

Дякуємо організаторам та спікерам заходу за змістовні доповіді та кваліфіковані відповіді.
Детальніше ознайомитися з Наказом МОН № 426 від 13.04.2023р. “Про затвердження Положення про дуальну форму здобуття фахової передвищої та вищої освіти»