ВІННИЦЬКА ПТАХОФАБРИКА ЗАПРОШУЄ ДО СПІВПРАЦІ СТУДЕНТІВ ТА ВИПУСКНИКІВ СУМСЬКОГО НАУ

«Вінницька птахофабрика» – найбільша птахофабрика в Європі, що входить до структури агроіндустріального холдингу МХП, запрошує до оплачуваного навчання за дуальною формою на власних потужностях студентів 3-6 курсу та випускників за напрямками Ветеринарна медицина, Ветеринарна гігієна, санітарія та експертиза, Харчові технології, Агроінженерія, Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

Чому це хороший старт твоєї кар’єри?

В нашій команді ти набуваєш досвіду виконання реальних задач та проєктів, при цьому від тебе не вимагаються спеціальні навички – ти навчаєшся в процесі роботи під керівництвом досвідчених експертів і за підтримки команди. Ти отримуєш можливість побачити зсередини, як працює бізнес великих компаній та отримати пропозицію подальшого працевлаштування в компанії, по закінченню проєкту ти вже маєш досвід роботи за фахом 2-3 роки.

Ми чекаємо на тебе якщо:

– Ти навчаєшся на 3-6 курсах або випускник

– У тебе високий рівень мотивації, ти прагнеш до професійного та кар’єрного зростання

Ми пропонуємо:

– Офіційне працевлаштування

– Заробітна плата на період навчання за дуальною формою – 8 000 грн, по завершенню стажування та для випускників – від 12 000 грн до 20 000 грн

– Індивідуальний супровід ментора з числа експертів компанії

– Корпоративне житло, розвозка та харчування

– Навчання та тренінги

Якщо у вас є друзі або знайомі, яким може бути цікаво приєднатись до проєкту та команди VPF MHP, у нас існує зовнішня програма рекомендацій (реферальна програма), яка дає можливість рекомендувати таланти для співпраці. Ви можете рекомендувати кандидатів та отримувати бонус в розмірі 1 100 грн за кожну успішну рекомендацію, якщо спеціалісти, яких ви рекомендуєте, приєднуються до нашої команди.

Усі деталі щодо участі в проєкті та реферальної програми за номером – 096 246 96 60 або e-mail m.grigoreva@mhp.com.ua, Марина Григор’єва

БУДЕМО РАДІ СПІВПРАЦІ!