ЗАВЕРШИВСЯ ПРОМОТИЖДЕНЬ «ГЛОБИНО В СНАУ»

У Сумському національному аграрному університеті з 31 жовтня по 3 листопада відбувався промотиждень «Глобино в СНАУ»

Виклики сьогодення: військовий стан та пандемія – вимагають від закладів вищої освіти нових підходів задля підтримки та посилення співпраці з бізнес-партнерами. Сумський НАУ та група компаній «Глобино» мають тісні взаємини протягом багатьох років. Приміром, сотні випускників нашого ЗВО здобували практичні навички на базі ТОВ «НВП «Глобинський свинокомплекс», ТОВ «НВП «Глобинський м’ясомолочний комплекс», ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат».

З 31 жовтня по 3 листопада тривав промотиждень: «Глобино у СНАУ». Захід був організований онлайн та складався із серії зустрічей представників ГК «Глобино» зі здобувачами вищої освіти Сумського НАУ.

Головною метою промотижня було ознайомлення студентів з можливостями дуального навчання та практичної підготовки на підприємствах ГК «Глобино». Зустрічі були організовані за спеціальностями. Приємно відзначити, що представники HR-служби ГК «Глобино» залучили до онлайн-заходів випускників Сумського НАУ, які зараз займають керівні посади на різних виробничих підрозділах компанії. Протягом зустрічей наші випускники, а нині – співробітники ГК «Глобино», ділилися професійними здобутками та особливостями власного кар’єрного успіху.

Протягом серії зустрічей було висвітлено ряд питань, які цікавили студентство:

розміри грошової винагороди під час дуального навчання або практичної підготовки;
умови праці, вимоги до переліку документів залежно від конкретного підприємства;
вартість та можливості проходження медичного огляду у м. Глобино;
особливості оформлення медичних довідок та сертифікатів;
вимоги роботодавця з питань дотримання біобезпеки і санітарно-гігієнічних стандартів під час роботи на виробничих підрозділах;
особливості проживання/ харчування в гуртожитках/ їдальнях ГК «Глобино», функціонування системи наставництва, що передбачає закріплення провідних фахівців підприємства за кожним здобувачем освіти під час дуального навчання або практичної підготовки.
Також під час кожного онлайн-включення робився акцент на контактних даних відповідальних осіб Сумського НАУ, до яких студенти можуть звертатися з питань дуального навчання та практичної підготовки на базі ГК «Глобино». Більш того, представники ГК «Глобино» запросили студентів доєднатися до консультативно-інформаційного Телеграм-каналу: https://t.me/GLOBINO_student. Нагадаємо, що з січня 2022 року успішно функціонує організаційна Viber-група, яка була створена Сумським НАУ та в якій інформація оновлюється, згідно з вахтами ТОВ «НВП «Глобинський свинокомплекс», а консультацію студенти можуть отримати від представників університету або підприємства з 08:00 до 19:00 год.

Загалом промотиждень «Глобино у СНАУ» минув в атмосфері взаємної зацікавленості та ініціативності. Сумарно участь у промотижні взяли близько 150 здобувачів з таких факультетів: білого-технологічного, ветеринарної медицини, інженерно-технологічного, харчових технологій.

Щиро переконані, що реалізована ініціатива проведення промотижня стане каталізатором збільшення кількості студентів, які вже незабаром розпочнуть дуальне навчання, практичну підготовку на базі підприємств ГК «Глобино».

Більше про дуальну освіту в Сумському НАУ: https://dual.snau.edu.ua/.