СУМСЬКИЙ НАУ РОЗШИРЮЄ ГЕОГРАФІЮ СПІВПРАЦІ З ПІДПРИЄМСТВАМИ МОЛОЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Сумський НАУ починає співпрацю з ТОВ «Молочно-виробничий комплекс Єкатеринославський» задля розширення можливостей дуальної освіти в нашому закладі вищої освіти.

Сумський національний аграрний університет завжди відкритий до продуктивної спільної роботи з провідними підприємствами України, серед яких і флагмани молочної промисловості.

ТОВ «Молочно-виробничий комплекс Єкатеринославський» є найбільшим племінним заводом породи Brown Swiss у світі. Підприємство налічує понад 2 000 дійних корів та самостійно здійснює заготівлю понад 60 000 тон кормів. Окрім виробництва молока ТОВ «МВК Єкатеринославський» здійснює виробництво комбікормів для ВРХ, свиней, коней та птиці. Потужності матеріально-технічної бази підприємства вражають, адже мають у своєму складі дві лінії: перша (молочний блок та корпуси для тварин) та друга (корпуси для телят), разом з тим на території розташована власна лабораторія перевірки якості кормів. ТОВ «МВК Єкатеринославський» використовує сучасні технології, а персонал компанії налічує близько 200 працівників.

Розширення географії партнерських зв’язків з бізнесом – один із пріоритетних напрямків розвитку Сумського НАУ, адже саме він забезпечує широкий спектр можливостей нашому ЗВО для підготовки висококваліфікованого, адаптованого до виробництва випускника. У межах реалізації даного пріоритету 28 вересня відбулася онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти факультетів ветеринарної медицини, інженерно-технологічного та біолого-технологічного з представниками ТОВ «МВК Єкатеринославський».

Під час зустрічі представники кадрової та ветеринарної служб ТОВ «МВК Єкатеринославський» детально розповіли про особливості функціонування компанії, окреслили очікування роботодавця щодо компетентностей майбутніх працівників. У свою чергу студенти цікавилися можливостями і умовами проходження практичної підготовки та дуального навчання.

За підсумками зустрічі, щоб розпочати взаємовигідну співпрацю, сторони напрацювали ряд питань, що потребують узгодження з вищим керівництвом. Разом з тим, квінтесенцією онлайн-зустрічі стала домовленість щодо збору заявок від зацікавлених студентів, які бажають удосконалювати професійні компетентності на базі ТОВ «МВК Єкатеринославський» та передачі контактних даних здобувачів ВО представникам кадрової служби підприємства з метою проведення онлайн-співбесід для відбору претендентів, які незабаром зможуть пройти практичну підготовку на підприємстві або навчатися за дуальною освітою на базі ТОВ «МВК Єкатеринославський».

ТОВ «МВК Єкатеринославський»: https://avkmilk.com.ua/pro-kompaniiu/